Новини
23.10.2018

Kia Sportage отримає спеціальну комплектацію Classic за неймовірною ціною від 15 900 Євро

Kia Sportage актуального покоління, який став найбільш продаваним авто в Україні у 2016-2017 рр, чия рестайлингова версія лідирувала у продажах протягом декількох місяців 2018 року, стане ще ближче до шанувальників корейського бренду.

0

Незабаром на нашому ринку дебютує версія Classic, яка, зберігаючи ефектний дизайн оновленої моделі, ключові опції, які прийшлися до смаку клієнтам, можна буде придбати за безпрецедентною ціною від 15 900 Євро*.

За цю суму автомобілістам пропонується кросовер, оснащений 132-сильним бензиновим двигуном 1.6 GDI і 6-ступінчастою механічною КПП. Перелік обладнання включає 17-дюймові легкосплавні колісні диски, 7-дюймову сенсорну мультимедійну систему з можливістю підключення смартфона за допомогою протоколів Android Auto та Apple Car Play, електрорегулювання бічних дзеркал заднього огляду і електричні склопідйомники, кондиціонер і багато іншого.

0

Зазначимо, що автомобіль у виконанні Classic доступний у всіх кольорах, які пропонуються для моделі Sportage в Україні, без доплати за колір.

Відмінною новиною також є те, що Kia Sportage Classic можна буде придбати і з автоматичною КПП. Як і «механіка», АКПП має шість ступеней. Ціна такої версії складе 17 100 євро*, при цьому комплектація повністю ідентична автомобілю з механічною КПП.

0

Детальніше з комплектацією і характеристиками Kia Sportage Classic можна ознайомитися на сайті дистриб’ютора.

 

* Ціни включаючи ПДВ станом на 22.10.18 р. Розрахунки в гривні за курсом вказаним на сайті kia.com/ua в день виписки рахунку-фактури. Продавець залишає за собою право змінювати комплектації та ціни на автомобілі.