Новини
20.05.2011

СК «ГАРАНТ-АВТО» відшкодувала 494 тис.грн. по трьох полісах КАСКО

СК «ГАРАНТ-АВТО» відшкодувала 494 тис.грн. по трьох полісах КАСКО

Київ, 20.05.2011. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» виплатила по трьох страхових випадках власникам полісів КАСКО 494 121 грн.

Протягом тижня, один з найбільших гравців страхового ринку України, компанія «ГАРАНТ-АВТО» здійснила страхові виплати трьом власникам автомобілів, застрахованих за програмою КАСКО на суму 494 121 грн. У першому випадку, страховий випадок стався у Львівському регіоні. Автомобіль Toyota Land Cruiser Prado був викрадений у власника з приватного гаража. У процесі роботи у цій справі, фахівці компанії «ГАРАНТ-АВТО» підтвердили, що інтереси клієнта для компанії понад усе. Страхувальник отримав відшкодування в повному обсязі в обумовлені в договорі страхування строки. Розмір страхового платежу склав 245 361 грн.

Другою великою виплатою протягом тижня стало відшкодування за полісом добровільного страхування наземного транспорту. Страховий випадок стався в Києві, з автомобілем Mitsubishi Outlander, який належав компанії-страхувальнику. У результаті дорожньо-транспортної пригоди автомобіль отримав значні пошкодження. Оскільки страхувальник був добре ознайомлений з договором страхування і суворо дотримувався всіх правил умов страхування, виплата по страховій події була здійснена в повному обсязі і в стислі строки. Компанія-власник отримала від страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» відшкодування на суму 101 760,56 грн.

Підтвердженням того, що клієнт може розраховувати на справжній захист і гарантовані відшкодування навіть за межами України, стало ДТП на території західноєвропейської держави. Страховий випадок стався з автомобілем VOLKSWAGEN LT 35, який був застрахований за програмою КАСКО в одній з філій компанії на території України. У результаті того, що водій застрахованого транспортного засобу не впорався з керуванням, автомобіль отримав значні пошкодження. Після оцінки збитку, страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» виплатила власникові автомобіля відшкодування, яке було обумовлено в договорі страхування. Розмір виплати склав 150 000 грн.

Врегулювання цих страхових випадків черговий раз підтверджує, що СК «ГАРАНТ-АВТО» є клієнтоорієнтованою компанією, для якої захист клієнтів, рівень обслуговування і гарантія відшкодувань стоїть на першому місці. Докладніше про продукти, які пропонує СК «ГАРАНТ-АВТО» можна дізнатися на сайті компанії за адресою www.garant-auto.com.ua  або звернувшись до цілодобової служби інформаційної підтримки по телефону 0 800 500 456 0

 

 
 

СК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія булла заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні пропонує програми страхування для юридичних та фізичних осіб. Страхові платежі компанії в 2010 році склали 273 623 тис. грн., а чистий прибуток від діяльності Компанії пішов до резерву, для забезпечення виконання зобов'язань перед клієнтами. Загальна сума відшкодувань, виплачених ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2010 року, склала 162 227 тис. грн.. Щодня Компанія виплачує приблизно 650 тис. грн. страхових відшкодувань, тобто приблизно 3 - 3,5 млн. грн. щотижня. ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» зберегла свої провідні позиції у автомобільному страхуванні КАСКО, займаючи одну з лідируючих позицій за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогоднішній день автомобільне страхування займає найбільшу частку страхового портфеля Компанії, проте, активно розвиваються й інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків, фінансових ризиків і т.д.