Про автоцентр

Новий, сучасний автосервісний центр "Бліц-АВТО", що входить до складу Корпорації УкрАВТО побудований з урахуванням усіх корпоративних стандартів брендів, що представлені в просторому шоу-румі. Розташований поруч зі станцією метро "Лісова", автосервісний центр "Бліц-АВТО" надає повний спектр послуг від продажу нових автомобілів, до здійснення технічного обслуговування.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ "БЛІЦ-АВТО":
НОВІ АВТОМОБІЛІ:

В автосервісному центрі "Бліц-АВТО" Ви зможете знайти саме той автомобіль, який ідеально відповідає Вашим потребам. Ви маєте сумніви, чи правильний вибір зробили? Наші висококваліфіковані консультанти розкажуть про обраний автомобіль все, і навіть трішечки більше. Незалежно від того, який бренд чи модель Ви обрали, незмінними залишаться якість обслуговування та комфорт для Вас!

КРЕДИТУВАННЯ:

Ви вже знаєте, як само виглядає автомобіль Вашої мрії, але трошки не вистачає коштів для здійснення покупки? У Вас виросла родина, треба більший автомобіль, але наразі є важливіші статті витрат? Прийшов час оновити автомобіль, на якому Ви заробляєте? В автосервісному центрі "Бліц-АВТО" наші фахівці з кредитування підберуть дійсно вигідний, прозорий і простий варіант придбання автомобілю в кредит. Ми працюємо з багатьма комерційними банками, і маємо особливі умови саме для Вас! І до речі, для корпоративних клієнтів діють особливі умови!

СЕРВІС:

Що потрібно для того, щоб новий автомобіль приносив радість та задоволення від володіння? Своєчасне та якісне сервісне обслуговування! Звісно ж із застосуванням сучасного обладнання, яке в руках досвідчених та кваліфікованих фахівців здатне визначити "що болить" та зробити так, щоб автомобіль був Вам вдячний. Щож, все це є в автосервісному центрі "Бліц-АВТО"! Регламентне технічне обслуговування, гарантійний ремонт, діагностика, і багато-багато іншого! Ми ставимось до Вашого автомобіля, як до свого!

ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ:

Ну погодьтесь, навіть якщо у Вашого автомобіля є все, що потрібно, все одно хочеться трошки більше. Звісно ж автосервісний центр "Бліц-АВТО" готовий до виконання Ваших бажань! Широкий асортимент аксесуарів та додаткового обладнання, встановлення якого виконають наші фахівці: якісно, швидко і з гарантією! Захист двигуна? Легко! Диски? Хвилинку! Додаткова система сигналізації? Звісно що зможемо!

ПОЧУВАЙТЕСЬ ЯК ВДОМА:

І да, ми знаємо, що якісне обслуговування не може бути швидким, особливо, коли йдеться про якість. Затишний зона очікування, смачна кава і дитячий куточок - розслабтесь, смакуйте каву, а ми дбатимемо про Ваш автомобіль!

Ми дуже сподіваємось, що змогли Вас переконати, що, можливо, ми кращий варіант для Вас та Вашого автомобіля! Ви ще вагаєтесь? Не варто! Просто завітайте, і Ви знайдете не просто автосервісний центр, а дещо більше!