Автосервіс

Автосервіс обирають зовсім не за наявність кімнати очікування чи смачної кави (хоча, насправді, це так само важливо). Ключові вимоги – рівень оснащення центру і технологічність процесу обслуговування автомобіля. Не менш важливим є кваліфікований персонал, який ставиться до своєї роботи надвідповідально.
Проте найголовнішим – і найціннішим – є довіра. Знайте, що ваша безпека у надійних руках.
Незалежно від того, якому з 60 автосервісних центрів Корпорації УкрАВТО ви довірите обслуговування або ремонт автомобіля, обслуговування на рівні стандартів світових автовиробників гарантоване.

 

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС
icon

Ми використовуємо професійне обладнання та інструменти

icon

Ми працюємо з оригінальними запчастинами і матеріалами

icon

Ми знаємо всі тонкощі сервісного обслуговування – полагодимо все

icon

Ми маємо найбільшу партнерську і дилерську мережу в країні

icon

Ми гарантуємо якість виконаних робіт

 

 

НАШІ АВТОСЕРВІСНІ ЦЕНТРИ НАДАЮТЬ ШИРОКИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

 

 

Ми пропонуємо:
Ремонт та обслуговування

Ми в Корпорації УкрАВТО дотримуємося усіх технологічних вимог і працюємо відповідно до стандартів світових виробників. Під час обслуговування авто ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання і спеціалізований інструмент. Все це є гарантією якісного сервісу і надійної експлуатації вашого транспорту. Довіртесь професіоналам – і будьте впевнені у своєму авто!

Кузовний ремонт

Запаркувались по звуку? Хтось притер, поки ви ходили за покупками? Мережа автосервісних центрів УкрАВТО допоможе позбутись міток на кузові. Наші фахівці можуть все: від полірування лакофарбового покриття до відновлення порушеної геометрії кузова!

Запчастини

Оригінальні запчастини для вашого авто – це просто! В будь-якому з 60 офіційних автосервісних центрів УкрАВТО ви можете не лише зробити технічне обслуговування автомобіля, а й обрати, передзамовити, придбати і одразу ж встановити оригінальні запасні частини.
Ми пропонуємо широкий асортимент оригінальних запчастин. Всі до єдиної сертифіковані автовиробниками.
Не шукайте компромісів там, де їх бути не може!

Аксесуари

Хтось хоче інші диски, а комусь перестало вистачати багажника і потрібен бокс на дах. А може штатна аудіосистема не забезпечує ефекту залу камерної або органної музики? Є варіанти на будь-який смак! Дрібнички, які роблять подорож більш комфортною, наприклад вішалки для верхнього одягу, або ж важливі елементи конструкції автомобіля - Корпорація УкрАВТО пропонує тільки сертифіковані і схвалені виробниками аксесуари. Не шукайте компромісів там, де їх не може бути!

Вартість технічного обслуговування

Хоча автомобілі вже давно навчилися сигналізувати, коли і як само необхідно за ними піклуватися, нам, автовласникам, все ж варто планувати регламентне технічне обслуговування – і витрати на нього – заздалегідь.

Корпоративним клієнтам

Обслуговуванню корпоративних клієнтів ми приділяємо особливу увагу: крім традиційного індивідуального підходу і лояльності, ми пропонуємо гнучку систему дисконтів і бонусів.

Програма лояльності - Drive2U

Чи може щось бути кращим за якісне обслуговування? Звичайно! Аби подякувати вам за лояльність і зробити візити до автосервісних центрів УкрАВТО приємними і вигідними, ми створили програму Drive2U. Отримати картку лояльності можна вже при першому зверненні, а з наступного – в повній мірі користуватися перевагами і бонусами. Спробуйте – і вам неодмінно сподобається!

ГАРАНТІЯ НА ВИКОНАНІ РОБОТИ

Ми надаємо гарантійні зобов'язання на всі роботи, що виконуються нашими СТО на вашому авто.
Ми використовуємо обладнання та інструменти відповідно до технології Заводу-Виробника з проведення технічного обслуговування або ремонту автомобіля.

МЕРЕЖА КОРПОРАЦІЇ УКРАВТО
МЕРЕЖА КОРПОРАЦІЇ УКРАВТО