Антикорозійна обробка Бліц-АВТО

Антикорозійна обробка авто: які види бувають

Навіть найдорожчі автомобілі з часом піддаються таким процесам, як поява іржі. Багато факторів впливають на зовнішній вигляд і цілісність покриття, серед основних – сезонні зміни, опади, лід на дорогах, сіль, пісок і пил.

Чим більше занедбаний процес корозії, тим дорожчим буде ремонт, оскільки з часом стан металевої поверхні буде тільки погіршуватися. Як захистити свій автомобіль і зберегти його первинний вигляд надовго?

 

 

Види антикору, які ми пропонуємо в АЦ "Бліц-АВТО"

Для захисту металевих частин автомобіля використовується спеціальний компонент, який запобігає негативному впливу вологи на метал і його поступовій корозії. Антикорозійні препарати, котрі використовуються в нашому автосервісному центрі, – це професійні витратні матеріали та суміші, що відрізняються за складом та способом нанесення. 

Суміші для захисту зовнішньої поверхні машин спеціально створені для обробки кузова автомобіля, днища і верхніх арок коліс. Захисне покриття кузова здебільшого є еластичною сумішшю з дуже високим ступенем адгезії, котре здатне витримати додаткові механічні навантаження. В основі цих засобів – каучук, ПВХ, бітум та рідкий пластик. 

Рідини однорідної текстури на масляній або парафіновій основі рекомендуються для обробки прихованих поверхонь, таких як металеві шви, пороги, кромки автомобільних дверей. Такі суміші легко проникають у важкодоступні місця та після застигання утворюють міцну еластичну плівку, котра надає максимального захисту від корозії.

 

Як наносять антикор майстри АЦ "Бліц-АВТО"

Перший та важливий етап – очистка поверхні від залишків бруду та пилу. Далі суху поверхню знежирюють і ретельно обробляють вручну, повторюючи процедуру 3-4 рази, кожного разу дочекавшись повного висихання. 

Нанесення антикору проводиться під тиском, за допомогою спеціальних розпилювачів. На поверхні з великою площею, які доступні для прямого нанесення –  дно, арки коліс – антикор напилюється в декілька шарів фарбопультом. Скриті поверхні (внутрішня поверхня дверей, порогів, лонжеронів та підсилювачів) обробляються під тиском довгими розпилювачами-щупами, що мають вигляд трубки, а також бувають різної конфігурації та довжини.

 

 

Переваги процедури в АЦ "Бліц-АВТО":

  • навіть важкодоступні місця ми ретельно покриваємо антикорозійною сумішшю; 
  • антикор прибирає вже існуючу іржу та запобігає появі нової; 
  • він висушує поверхню та забирає з неї зайву вологу;
  • в процесі нанесення змащуються й вузли механізмів;
  • поверхня стає більш захищеною, а ще засіб допомагає уникнути утворення нових подряпин;
  • подовжує життя запчастин та допомагає рідше звертатися в автосервіси.

 

Антикор можна наносити як на всі металеві поверхні машини, так і частково. Ми ж зі свого боку гарантуємо дотримання технологій, ретельне нанесення захисного шару з використанням спецобладнання, чудове обслуговування та приємні ціни. 

 

Зверніть увагу, що АЦ "Бліц-АВТО" знаходиться неподалік станції метро Лісова за адресою м. Київ, вул. Академіка Кухаря (Мурманська), 6.