Діагностика Бліц-АВТО

Що Ви маєте знати про професійну діагностику автомобіля 

Сучасні транспортні засоби оснащені високотехнологічними електронними системами, які гарантують безпечне водіння та безперебійну роботу машин. Системи автомобіля перевіряються автоматично, і будь-які помилки негайно відображаються на дисплеї водія. Деякі помилки можна усунути самостійно, але якщо вони з'являються на постійній основі, зверніться до автосервісу "Бліц-Авто", який знаходиться за адресою м. Київ, вул. Академіка Кухаря (Мурманська), 6.

 

Ціни на роботи

Діагностика ходової частини
Комплекс діагностичних робіт (ходова частина)
297.60 грн
Комплексна діагностика
Комплекс діагностичних робіт (мех. та електронні системи)
1339.20 грн
Діагностика електрообладнання
Діагностика електро обладнання стандартна
595.20 грн
Діагностика електрообладнання з видаленням помилок
833.28 грн
Діагностика окремих елементів електрообладнання сканером
595.20 грн
Діагностика окремих елементів електрообладнання сканером
1190.40 грн
Пошук несправності окремих елементів електрообладнання
1190.40 грн
Пошук несправності електропроводки
1190.40 грн
Ремонт електропроводки
1190.40 грн
Пошук несправності блоку керування АКПП
1190.40 грн
Пошук несправності блоку керування двигуна
1190.40 грн
Пошук несправності блоку керування окремої системи АМ
1190.40 грн
Діагностика
Діагностика двигуна на наявність підтікань
357.12 грн
Діагностика системи охолодження на наявність підтікань
357.12 грн
Діагностика системи кондиціонування на наявність підтікань
595.20 грн
Діагностика системи випуску відпрацьованих газів
357.12 грн
Діагностика автомобіля на наявність підтікань палива
595.20 грн
З чого починається процес діагностики автомобіля?

Будь-яка перевірка систем авто починається з діагностики, в тому числі комп'ютерної.

Сучасні автомобілі діагностуються шляхом підключення спеціального зчитувального пристрою або роз'єму до комп'ютера зі спеціальною діагностичною програмою або за допомогою діагностичного сканера. Цей комп'ютер призначений виключно для діагностичних завдань.

Такі пристрої швидко і точно сканують всі доступні для комп'ютерної діагностики системи автомобіля. Сюди входить не тільки двигун і системи управління ним, а й трансмісія (коробка передач, система повного приводу, розподіл крутного моменту між осями і колесами). Вона також включає в себе гальмівну систему, систему стабілізації, систему безпеки, управління допоміжним обладнанням, а також системи регулювання сидінь і автоматичного блокування дверей.

 

Як працює комп'ютерна професійна діагностика авто

Транспортні засоби перевіряються за допомогою найсучаснішого обладнання, такого як діагностичні сканери, багатофункціональні стенди та портативні пристрої для зчитування помилок.

Принцип автодіагностики на сучасному обладнання виглядає приблизно так.  Спочатку сканер під'єднується до спеціального роз'єму в автомобілі і фіксує будь-які помилки в роботі внутрішніх систем транспортного засобу. Видалення знайдених помилок може вирішити проблему і змусити автомобіль працювати як новий. Однак не рекомендується використовувати цей метод часто. Тому що тільки оригінальний ремонт в авторизованому автосервісі може гарантувати подальшу експлуатацію автомобіля та забезпечити Вашу безпеку і комфорт.

 

Діагностика систем автомобіля: основні етапи

Чек лист авто виконується з використанням найсучаснішого обладнання і займає всього 20-30 хвилин. Спочатку фахівець проводить загальну комп'ютерну діагностику автомобіля без активації основних систем. Таким способом перевіряють генератор, акумулятор та різні силові компоненти всередині.

Потім проводиться динамічний тест на спеціально встановленому стенді, до якого ретельно кріплять авто. В цей час до транспортного засобу підключають різноманітні датчики, котрі передають інформацію на комп'ютер для подальшого аналізу. На основі отриманих даних фахівці роблять висновки про стан автомобіля і визначаються з подальшим планом проведення ремонтних робіт.

 

 

Переваги діагностики автомобіля в АЦ "Бліц-Авто”

Майстри нашого автоцентру проходять ретельний відбір і постійно підвищують свою кваліфікацію, щоб мати змогу діагностувати автомобілі на найсучаснішому обладнанні.

Знання всіх тонкощів поводження з високоточним діагностичним обладнанням – одна з основних вимог, які автовиробники ставлять до наших співробітників. Для того, щоб задовольнити всі потреби наших клієнтів, ми розробили чіткі алгоритми роботи, які дозволяють нам виявляти всі несправності та потенційні проблеми в транспортному засобі в найкоротші терміни. Сюди входить діагностика складних систем автомобіля, таких як двигун, системи безпеки та програмне забезпечення. Це зменшує фінансові витрати та значно скорочує час огляду авто, необхідний для введення транспортного засобу в експлуатацію.

 

Команда АЦ "Бліц-АВТО" вже чакає на Вас для проведення комплексної діагностики авто. Нагадаємо, що підприємство знаходиться на Лісовому масиві столиці за адресою м. Київ, вул. Академіка Кухаря (Мурманська), 6.