Обов'язковий технічний контроль Бліц-АВТО

Обов'язковий технічний контроль передбачає низку таких популярних та обов'язкових послуг, як: перевірка технічного стану транспортного засобу, перевірка системи управління, коліс та шин, зовнішніх світлових приладів, світлопропускання скла, газобалонного обладнання, інших систем, які стосуються безпеки руху та навколишнього середовища. Ви можете пройти цю процедуру в нашому автосервісному центрі “Бліц-Авто”.

 

 

Які транспортні засоби підлягають обов'язковому технічному контролю?

Обов'язковий технічний контроль мають пройти всі транспортні засоби, що беруть участь у дорожньому русі та пройшли обов'язкову реєстрацію територіальними органами МВС України.

Найперше це відноситься до тих авто, що були перереєстровані на нового власника. У такому випадку ТО треба пройти не пізніше ніж через 10 днів після перереєстрації та отримання всіх необхідних документів. 

Ще одна категорія – транспортні засоби, які були в ДТП, внаслідок якого авто отримало пошкодження таких життєво важливих елементів, як система гальмування, механізм, що відповідає за кермо, підвіска тощо. Якщо водій помітив нетипову поведінку свого авто під час руху та вважає, що це може спричинити небезпеку на дорозі, варто якнайшвидше пройти технічне обслуговування транспортного засобу.

 

Як часто проходити обов'язковий технічний контроль та як це відбувається в АЦ “Бліц-Авто”?

Порядок проведення технічного контролю визначається Кабінетом Міністрів України. Перше ТО легкових авто має бути здійснене не пізніше, ніж через чотири роки після офіційної реєстрації. Подальший огляд здійснюється один раз на 2 роки. Якщо машина використовується для службових цілей або експлуатується щоденно, має великі навантаження, наприклад робота в службі таксі, огляд потрібно робити раз на рік.

Водій має самостійно обрати авторизований автосервіс, наприклад, “Бліц-Авто”, та привезти туди авто. При собі потрібно мати будь-яке посвідчення особи та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

На першому етапі перевірки ми відмітимо марку, модель та модифікацію машини, її колір і реєстраційний номер. Потім встановимо, чи не вносилися суттєві зміни у комплектацію, яка заявлена виробником.

Далі майстер визначить робочий стан гальмівної системи, системи керування (наявність тріщин, деформацій, шумів), перевірить, чи нічого не заважає керувати машиною (працездатність склоочисників та стан дзеркал), зверне увагу на роботу фар, проведе діагностику підвіски, шин та коліс, зробить висновки щодо роботи двигуна та інших важливих компонентів – ременя безпеки, подушок тощо. Обов'язковою є наявність аптечки водія, а якщо авто вантажне – повинен бути ще й вогнегасник. 

У випадку, коли суттєвих порушень виявлено не було, легкове авто може пройти повний технічний контроль всього за 30-40 хвилин.

 

 

В “Бліц-Авто” ми виконуємо послугу обов'язкового технічного контролю авто згідно з усіма стандартами та з дотриманням всіх вимог чинного законодавства України. Наші кваліфіковані майстри нададуть повний спектр послуг та гарантують якість виконаних робіт.

 

Зверніть увагу, що АЦ "Бліц-АВТО" знаходиться на Лівому березі Києва, неподалік парку Кіото, за адресою вул. Академіка Кухаря (Мурманська), 6.