Обслуговування КПП Бліц-АВТО

Обслуговування КПП: види та основні нюанси ремонту

Одним з найважливіших системних елементів автомобіля є коробка передач. Це та частина трансмісії, яка може змінювати швидкість і напрямок автомобіля і впливати на крутний момент (чим вище цей показник, тим краще двигун набирає оберти та здобуває швидкість).

Від типу коробки передач залежить принцип дії і тип трансмісії. На сьогоднішній день автомобілебудування випускає коробки передач ступінчастого, безступінчастого і комбінованого типу. Розберемо їх докладніше.

 

 

Ціни на роботи

МКПП-АКПП
Вижимний підшипник (додаткова операція), Заміна
144.67 грн
Диск зчеплення в зборі та/або корзина (додтакова операція), Заміна
427.44 грн
Вузол маховика (додаткова операція), Заміна
295.92 грн
Циліндр зчепл. в зб. (додаткова операція), Заміна
276.19 грн
Ручка важеля перемикання передач, Заміна
138.10 грн
Важіль КПП в зборі, Заміна
361.68 грн
Трос важеля МКПП, Заміна
295.92 грн
Трос важеля АКПП, Заміна
473.47 грн
МКПП в зборі, Заміна
2301.60 грн
АКПП в зборі, Заміна
3222.24 грн
Карданний вал (додаткова операція), Заміна
526.08 грн
Піввісь передня ліва, Заміна (без з/в колеса)
526.08 грн
Півісь передня права, Заміна (без з/в колеса)
624.72 грн
Пильник передньої півосі зовнішній, Заміна (Додаткова операція)
263.04 грн
Пильник передньої півосі внутрішній, Заміна (Додаткова операція)
460.32 грн
Сальник півосі, Заміна (Додаткова операція)
98.64 грн
Олива МКПП, Перевірка і Доливка
230.16 грн
Олива МКПП, Заміна
295.92 грн
Олива АКПП, Перевірка і Доливка
394.56 грн
Олива АКПП, Заміна
789.12 грн
Олива АКПП+фільтр, Заміна
1315.20 грн
Якими бувають типи КПП

Механічна коробка передач, а також дуже подібна до неї система «робот» – відноситься до ступінчастого типу системи. Різниця між ними полягає в тому, що механічна коробка передач покладається на ручне керування, тоді як у «робота» деякі функції, такі як перемикання передач і вимикання зчеплення, повністю автоматизовані.

Тип КПП варіатор відносять до безступінчастої системи. На перший погляд, він мало чим відрізняється від автоматичної коробки передач, має дві педалі та такі ж режими перемикання трансмісій: P, R, N, D. Але на відміну від автоматики варіатор має нескінченну кількість режимів автоматичного перемикання швидкостей та працює за зовсім іншим принципом. 

Головна його відмінність – плавність роботи. Крутний момент у варіаторі передається через ремінь або ланцюг, що обертається навколо конусів. Співвідношення конусів динамічно змінюється в залежності від зміни швидкості руху авто. Коробка варіатора не любить нерівних доріг і заносів, оскільки може швидко перегрітися і вийти з ладу. Також варіатор більше підходить малолітражкам, а потужним маркам машин з великим об'ємом двигуна краще підійде автоматична коробка передач.

Найпопулярніша система перемикання швидкостей – автоматична коробка передач. Вона працює за комбінованим принципом. За зчеплення тут відповідає гідротрансформатор, котрий забезпечує безступінчастий принцип зміни крутного моменту. Сучасні АКПП можуть бути оснащені вісьмома ступенями, це забезпечує плавне перемикання швидкостей і високу надійність роботи всієї системи.

 

Ремонт, заміна та обслуговування КПП в центрі “Бліц-Авто”

Незалежно від типу, коробки передач вимагають своєчасного обслуговування. Для цього проводиться ретельна діагностика рівня мастила. Це дозволяє визначити стан агрегату, а також допомагає запобігти поломки під час руху, тобто безпосередньо в момент перебування на дорозі.

Заміна мастила в КПП здійснюється в автосервісному центрі "Бліц-Авто" професійними майстрами. Самостійно робити це вкрай не рекомендується, особливо якщо Ви водій-початківець.

Процедура заміни мастила в коробці передач починається зі зливу відпрацьованого мастила, потім – очищення коробки передач нейтральним мінеральним мастилом. Для цього невелику кількість чистого мастила заливають в КПП та в нейтральній позиції включають двигун на 3-5 хвилин. Далі мінеральну оливу виливають, а на її місце заливають якісне моторне мастило, тип та марку якого в АЦ "Бліц-Авто" Вам підберуть індивідуально.

Ремонт КПП, незалежно від типу, потребує повного розбирання системи та пошук її зношених частин. Елементи, які відслужили своє призначення, замінюються на нові. Звертаємо Вашу увагу, що ремонт коробок передач проводиться на професійному обладнанні, з використанням лише оригінальних запчастин від виробника. Такі роботи повинні виконуватися професійними сертифікованими майстрами. Всіх цих умов ми неодмінно дотримуємося в нашому авторизованому центрі "Бліц-Авто" за адресою м. Київ, вул. Академіка Кухаря (Мурманська), 6. 

 

 

Звернувшись до нашого авторизованого автомобільного сервісу, Ви можете переконатися в дотриманні всіх норм і рекомендацій, надісланих нам заводом-виробником. Ми також є висококваліфікованими майстрами, які постійно підвищують свій професійний рівень, щоб усі наші клієнти залишалися задоволеними.