Протачування дисків Бліц-АВТО

Як за допомогою проточування дисків подовжити строк їх служби 

Гальмівні диски і колодки є невід'ємною частиною гальмівної системи автомобіля і повністю відповідають за безпеку водія і пасажира. Будь-які складнощі та проблеми з гальмівними дисками – це привід негайно звернутися до автосервісного центру "Бліц-АВТО", який знаходиться за адресою м. Київ, вул. Академіка Кухаря (Мурманська), 6.

 

 

Що таке гальмівні диски?

Це спеціальні металеві диски, які перетворюють вивільнену кінетичну енергію на теплову в процесі гальмування авто. Виникає це внаслідок тертя гальмівних колодок об диски. Щоб посилити гальмівні функції, диски оздоблюють спеціальною системою вентиляції, яка нагадує перфоровані вентканали або наскрізні отвори. Завдяки перфорації диски краще охолоджуються і самоочищуються.

Нові диски та колодки самостійно шліфуються під час руху машини. Перші 500-1000 км після встановлення нових комплектуючих вони притираються одне до одного, саме тому в цей проміжок часу експерти “Бліц-АВТО” не радять занадто різко гальмувати, аби не випробовувати систему на міцність та не завдати шкоди собі та пасажирам. 

Диски зазвичай виготовляють із чавуну, а також з кераміки та карбону.

 

Можливі причини проблем з системою

Основна причина – це природний знос матеріалів. Колодки та диски – це розхідний матеріал, тому нехай Вас не дивує те, що вони потребують регулярної діагностики, повної заміни або ремонту. Проточування гальмівних дисків – не терапія Вашого авто, а лише профілактика, яка збереже старий матеріал в робочому стані на деякий час. Але не відмовляйтеся від повної заміни системи в разі необхідності. 

Недбале водіння є вагомою причиною пришвидшеного виходу з ладу системи гальмування. Постійні розгони й різке гальмування, їзда по ямах та калюжах – все це негативно впливає на всі системи автомобіля. При різкому гальмуванні температура поверхні металевих дисків може досягати 450 градусів, тому уявіть, що відбувається з металом, коли авто заїжджає в холодну воду. На диску з'являються нерівності та мікротріщини, він нерівномірно зношується, може заіржавіти. А звідси виникають проблеми з гальмами, викликані бічними ударами, нерівномірним зносом, тепловою деформацією гальмівних дисків.

 

Як поводиться машина при проблемах в системі:

  • при гальмуванні Ви відчуваєте вібрацію, ривки та нетипові звуки;
  • при навіть дуже легкому натисканні на педаль гальма блокуються;
  • диски нерівномірно змінили товщину;
  • виникає шум під час роботи гальм.

Проточування гальмівних дисків вирішить ці проблеми без повної заміни дисків на нові, а значить дозволить зекономити кошти на покупці нових запчастин та дасть деякий запас часу до повноцінної заміни системи.

 

 

Як в "Бліц-АВТО" ми вирішуємо проблему?

Проточування дисків не у всіх випадках може гарантувати 100% ремонт, до того ж не всі автовиробники дозволяють проводити таку процедуру. Тим не менш, "Бліц-АВТО" має у своєму розпорядженні високотехнологічне та дороге обладнання, яке дозволяє надати комплекс послуг та усунути деякі дефекти. 

Процедура проточування дисків проводиться як на автомобілі, так і окремо – після демонтажу. Спочатку майстер прибирає всі нерівності та канавки шляхом зняття кількох мікронів металевого шару на спеціальному обладнанні. Потім доводить поверхню до ідеалу вручну та монтує комплектуючі на місце, якщо їх демонтували перед ремонтом.

Збільшити строк придатності гальмівної системи можна завдяки акуратному водінню, в такому випадку ремонту вистачить на 100-150 тис. кілометрів. Ми ж зі свого боку зробимо все можливе, аби всі системи Вашого авто служили довго та надійно. 

 

Команда АЦ "Бліц-АВТО" вже чакає на Вас для проточування гальмівних дисків. Зверніть увагу, що підприємство знаходиться Деснянському районі столиці за адресою м. Київ, вул. Академіка Кухаря (Мурманська), 6.