Розвал-сходження 3D Бліц-АВТО

Розвал-сходження 3D – все про послугу 

Від чого залежить Ваша безпека на дорозі? Звичайно, від стажу водіння, особистих навичок, умов, в яких експлуатується авто, стану машини. Але не менш важливим є своєчасне проходження технічного обслуговування, в тому числі – регулярна діагностика розвалу-сходження. Зробити її можна в нашому автосервісному центрі Бліц-Авто”, який знаходиться за адресою м. Київ, вул. Академіка Кухаря (Мурманська), 6.

 

 

Ціни на розвал-сходження

Встановлення кутів коліс
Перевірка та регулювання кутів встан. коліс
595.20 грн
Перевірка та регулювання кутів встан. зад. віс. коліс
178.56 грн
Що таке розвал-сходження?

Це сумарний набір різноманітних параметрів ходової частини авто, іншими словами – це регулювання кутів установки передніх і задніх коліс. Сходження – розміщення коліс відносно поздовжньої осі автомобіля, розвал – відносно осі вертикальної. В ідеалі всі колеса мають бути розташовані з нульовими кутами, але це мало ймовірно в реальному житті, адже автомобіль експлуатується в різних умовах: їздить по різних дорогах, а ще в ньому завжди відрізняється навантаження в салоні та багажнику. Але якщо наблизити до нуля геометричне значення виставлених кутів, навіть з урахуванням незначних похибок, це значно скоротить ймовірність виникнення непередбачуваних, а іноді й небезпечних ситуацій на дорозі. 

 

Коли рекомендовано робити діагностику? 

Майстри автосервісного центру “Бліц-Авто” радять проходити діагностику авто кожні 15-30 тис. км пробігу. Варто звернути увагу і на вік машини: чим старша вона, тим, звичайно, частіше потрібно до нас навідуватися. Позапланово потрібно відвести авто на огляд при виникненні будь-якої непередбачуваної ситуації – від аварії до наїзду на високий тротуар, потрапляння у яму на дорозі, після тривалої подорожі  неасфальтованими дорогами. 

При порушенні куту розвалу-сходження автомобіль поводиться інакше: видає різкі нетипові звуки, у ньому швидко або нерівномірно стираються покришки, машину “водить” та нахиляє в сторону, при поворотах керма треба докладати більше зусиль, ніж зазвичай.

 

 

Діагностика в форматі 3D – як вона проходить?

Послуга розвал-сходження 3D – це новий метод у сфері технічного обслуговування авто, і якщо раніше майстри вручну проводили спеціальні вимірювання та обчислення, то тепер завдяки сучасним технологіям цей процес швидкий і високоточний. 

На спеціальних стендах Бліц-Авто” наші майстри відтворюють тривимірну модель-проекцію авто за допомоги точок-мішеней, котрі зазвичай виставляють на колесах. Потім комп'ютер аналізує отримані дані та порівнює їх з ідеальними значеннями, прописаними в базі програмного забезпечення. На основі комп'ютерного аналізу фахівець отримує рекомендації щодо налаштувань геометрії ходової частини та за лічені хвилини виконує роботу з усунення несправностей. В результаті Ваша машина буде працювати як нова і служитиме набагато довше. 

 

Тож, радимо для завітати в АЦ Бліц-Авто, який знаходиться неподалік від станції метро Лісова за адресою м. Київ, вул. Академіка Кухаря (Мурманська), 6.