Шиномонтаж Бліц-АВТО

Що входить до послуги шиномонтажу?

Професійний шиномонтаж є незамінною послугою в повсякденному житті автовласників. Сервіс шиномонтажу передбачає визначення нашими майстрами причин, через які покришки зношуються швидше, ніж це передбачено виробником. Далі ми проводимо ремонтні роботи та усуваємо всі можливі причини та недоліки. Важливо відмітити, що правильне зняття та установка шин – це майже половина успіху в цій справі. 

 

Ціни на шиномонтаж

Встановлення кутів коліс
Перевірка та регулювання кутів встан. коліс
657.60 грн
Перевірка та регулювання кутів встан. зад. віс. коліс
197.28 грн
Шиномонтаж та балансування
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 13", метал. диск
657.60 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 13", лег. сплав. диск
789.12 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 14", метал. диск
657.60 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 14", лег. сплав. диск
789.12 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 15", метал. диск
789.12 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 15", лег. сплав. диск
920.64 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 16", метал. диск
789.12 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 16", лег. сплав. диск
920.64 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 17", метал. диск
920.64 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 17", лег. сплав. диск
1052.16 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 18", метал. диск
920.64 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 18", лег. сплав. диск
1052.16 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 19", метал. диск
1052.16 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 19", лег. сплав. диск
1183.68 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 20", лег. сплав. диск
1315.20 грн
Які послуги передбачає шиномонтаж в АЦ “Бліц-АВТО”?

Правильне зняття та установку шини на диск. Причина втручання може бути планова, наприклад, коли треба сезонно змінити літні шини на зимові. У такому випадку “перевзування” авто проходить протягом кількох хвилин, Вам немає потреби на тривалий час залишати автомобіль у майстра СТО. Крім того, Бліц-АВТО” пропонує додаткову послугу зберігання шин – це зручно та комфортно. Вам більше не потрібно піклуватися про те, де зберігати запасні покришки та шукати додаткове місце для них в гаражі чи на балконі.

Мийка коліс. Оперативність та якість заміни шин також залежить від правильної підготовки до процедури. Чисті та охайні колеса допоможуть майстру швидше знайти погрішності на поверхні та тим самим зекономити Ваш час.

Балансування коліс – дуже популярна послуга, завдяки якій спеціаліст може правильно розподілити навантаження по всій поверхні покришки в момент, коли авто перебуває у русі.

Ремонт шин. Після ретельної діагностики зносу шин та діагностики стану дисків майстер виконує комплекс робіт по усуненню таких проблем, як порізи, проколи, нерівномірне стирання поверхні покришок. Для цього потрібно знайти слабке місце в шинах та за допомоги нагрітого каучуку, який перетворюється на пластичну гуму, накласти латки. Такий спосіб ремонту значно подовжує термін експлуатації покришок та не впливає на їх якість та надійність.

Накачування коліс. Ще одна популярна послуга в нашому автосервісі Бліц-АВТО”, за допомоги якої підтримується правильний тиск всередині покришок. При низькому тиску машину може заносити на поворотах, а кермо погано слухатися водія. Якщо тиск завеликий, це може вплинути на комфортність керування, а в гіршому випадку – призвести до аварії, якщо покришка лусне в момент руху на швидкості. 

 

 

Коли Вам потрібен професійний шиномонтаж?

Якщо Ви помітили, що шини швидко та нерівномірно зношуються, радимо звернутися по допомогу до наших спеціалістів. Також бажано пройти ТО після повернення з тривалої подорожі, якщо мав місце наїзд на скло або цвях, в разі змін сезонів тощо.

 

Нагадаємо, що АЦ "Бліц-АВТО" знаходиться на Лівому березі Києва за адресою вул. Академіка Кухаря (Мурманська), 6.