Заміна ГРМ Бліц-АВТО

Коли потрібно робити заміну ременя ГРМ

Ремінь ГРМ – це приводний ремінь газорозподільного механізму, який координує рух колінчастого і розподільного валів і синхронізує їх роботу. Таким чином відбувається злагоджена робота системи двигуна, яка відкриває і закриває клапани точно в моменти, що відповідають положенням поршнів.

 

 

Тому, коли в циліндрі відбувається спалах палива, поршень рухається вниз та повертає колінвал, який, в свою чергу, за допомогою ременя ГРМ синхронно рухає розподільні вали. Вони відповідають за злагоджену роботу клапанів. Впускні закриваються, а випускні відкриваються, і так по колу.

Коли всі системи працюють як єдиний механізм – це говорить про надійну роботу авто. Але варто бодай чомусь одному вийти з ладу, і вся система починає працювати з похибками. Якщо ремінь розтягується, двигун працює не на повну потужність, виникають проблеми з запуском авто, з'являється вібрація та інші сигнали, які подає транспортний засіб. 

Не можна допускати розриву ременя ГРМ. Коли таке трапляється, клапани можуть завмерти в одному положенні, але при цьому колінвал обертатиметься за інерцією на високих швидкостях, поршні при цьому також продовжуватимуть рух догори, до повного контакту. Як наслідок – несправність головки циліндру або ушкодження поршнів та клапанів. Такий ремонт може обійтися достатньо дорого, але в сучасних двигунах все частіше поршні мають спеціальні отвори, завдяки яким контакт з іншими запчастинами поруч зводиться до мінімуму. Тож в такому випадку Вам доведеться лише сплатити заміну ременя ГРМ.

 

Порвався ремінь ГРМ: як це розпізнати?

Інколи водію самостійно доволі важко розпізнати проблему, тому що в більшості марок авто ремінь надійно прихований під кожухом. Як правило, двигун авто буде працювати нерівно, з-під капота можна почути нетипові звуки, з'являться сторонні запахи, може протікати олива або виникнути задимлення. 

 

 

Як виправляють проблему майстри "Бліц-Авто"?

Якщо порвався ремінь ГРМ, Вам знадобиться кваліфікована допомога, адже самостійно відремонтувати таку складну деталь навряд чи вдасться. Доведеться частково розібрати двигун за допомогою сучасної та дорогої техніки, а також придбати оригінальні запчастини на заміну. Використання дешевих аналогів може призвести до чергового ремонту, але в такому випадку Вам доведеться міняти абсолютно весь комплект запчастин.

Заміна газорозподільного ременя потребує ретельної діагностики авто на спеціалізованому обладнанні. Високий рівень складності такого ремонту під силу лише досвідченим майстрам. Компетентні фахівці автосервісного центру "Бліц-Авто" добре знаються на цій проблемі, тому ремонт машини пройде швидко та за розумною ціною.

 

Команда АЦ "Бліц-АВТО" вже чакає на Вас для заміни ременя ГРМ. Нагадаємо, що підприємство знаходиться на Лісовому масиві столиці за адресою м. Київ, вул. Академіка Кухаря (Мурманська), 6.