Заміна колодок та дисків Бліц-АВТО

Вчасна заміна гальмівних колодок та дисків: чому це так важливо

Ситуації на дорогах бувають різними, а приємна подорож залежить від погодних умов, того, наскільки вправно людина керує транспортним засобом, а також від справності всіх систем авто. Однією з найголовніших є система гальмування, тож давайте розберемося, як саме вона працює і від чого залежить її надійна робота.

 

 

Ціни на роботи

Гальма
Гальмівний Диск, Заміна
669.60 грн
Гальмівні колодки передні комплект, Заміна (додаткова операція при заміні дисків)
334.80 грн
Пилозахисний Чохол, передній гальмівний диск, одна сторона, Заміна
372.00 грн
Передній супорт в зборі, Заміна
520.80 грн
Поршень переднього супорта, Заміна
595.20 грн
Гальмівні колодки передні комплект, Заміна
446.40 грн
Задній супорт в зборі, Заміна
520.80 грн
Гальмівні колодки заднього супорта, Заміна
446.40 грн
Поршень заднього супорта, Заміна
520.80 грн
Супорт обслуговування, чистка, змащування за пару, (додаткова операція)
372.00 грн
Стоянкове гальмо, Заміна
669.60 грн
Головний гальмівний циліндр, Заміна
669.60 грн
Бачок головного гальмівного циліндра, Заміна
74.40 грн
Заміна Гальмівної Рідини (додаткова робота при ремонті гальм) з прокачкою
223.20 грн
Заміна Гальмівної Рідини з прокачкою
446.40 грн
Вакуумний шланг, Заміна
148.80 грн
Трубка гальма, Заміна
223.20 грн
Датчик ABS, Заміна
223.20 грн
Трос стоянкового гальма, Заміна
297.60 грн
Як працюють гальмівні колодки та диски?

Насамперед варто пам'ятати, що Ваша безпека та безпека Ваших пасажирів залежить саме від гальмівного диска та гальмівних колодок, котрі є невід'ємною частиною всієї гальмівної системи транспортного засобу. Кожна ця деталь відповідає за свою частину безперебійної роботи машини та без жодної з них неможливо собі уявити безпечне управління автомобілем.

Колодки з великим зусиллям притуляються до робочої поверхні гальмівного диска під впливом гідравліки гальмівної системи. Внаслідок сильного тертя поступово зменшуються обороти колеса, швидкість авто падає, і авто, зрештою, повністю зупиняється. Наслідком цього процесу є вивільнення колесом свободної енергії, котра трансформується в тепло. Це призводить до перегріву та поступового стирання поверхні гальмівного диска. Така ситуація абсолютно нормальна, а колодки та диски підлягають постійному оновленню, адже вони – розхідний матеріал, і нові деталі для заміни завжди є у нас в наявності. 

 

Коли саме запчастини зношуються?

Автосервісний центр “Бліц-Авто” рекомендує міняти гальмівні елементи кожні 100-150 тис. кілометрів пробігу. Цифра є приблизною, адже багато що залежить від стилю водіння, того, наскільки Ви любите сильно розганятися та практикувати нерівномірне гальмування, а також від того, як часто машина експлуатується в умовах перепаду рівнин та висот. 

Визначити допустимий параметр зносу дисків можна самостійно за допомоги штангенциркуля. Так, якщо зношеність дисків становить 2-3 мм і більше від первинної товщини, значить настав час звернутися в автосервіс. 

Заміна колодок та дисків потрібна і тоді, коли Ви помітили наявність тріщин та суттєву візуальну деформацію навіть неозброєним оком. Нетиповий скрип, свист або брязкіт при натисканні на педаль гальма – також привід завітати до нашого автосервісного центру "Бліц-Авто" та отримати професійну консультацію кваліфікованого персоналу. Серед інших важливих зауважень:

  • повільне реагування машини на екстрене гальмування; 
  • зміна кольору гальмівних дисків та поява на них синього відтінку;
  • машина веде себе нетипово, Ви не відчуваєте себе в безпеці за кермом.

 

 

АЦ "Бліц-Авто" пропонує послуги кваліфікованих майстрів різної спеціалізації. Ми обслуговуємо авто різних марок та всіх років випуску, а наша бездоганна репутація дозволяє більше ніж 30 років залишатися лідером в автомобільній галузі. Ми залюбки надамо всю необхідну консультацію, здійснимо підбір оптимальних колодок та дисків, зробимо якісну та швидку заміну та надамо гарантію на нашу роботу. З нами Ваші подорожі авто стануть ще більш приємними та безпечними.

 

Команда АЦ "Бліц-АВТО" вже чакає на Вас для заміни гальмівних колодок та дисків. Нагадаємо, що підприємство знаходиться на Лівому березі столиці за адресою м. Київ, вул. Академіка Кухаря (Мурманська), 6.