Заміна оливи та рідин Бліц-АВТО

Чи потрібна Вашому авто заміна оливи та рідин?

Як гадаєте – від чого саме залежить довговічність роботи двигуна та інших систем авто? Це сукупність факторів, один з яких – заміна оливи та рідин, а також оцінка злитої рідини та роботи пов’язаних з нею систем. 

Ця необхідна процедура проводиться в нашому автосервісному центрі “Бліц-Авто”. Завдяки ній Ви гарантовано зможете уникнути багатьох непередбачуваних ситуацій з машиною, а також заощадите кошти на подальшому дороговартісному ремонті авто. 

 

 

Ціни на роботи

Двигун
Олива двигуна+фільтр, Заміна
297.60 грн
МКПП-АКПП
Олива МКПП, Перевірка і Доливка
260.40 грн
Олива МКПП, Заміна
334.80 грн
Олива АКПП, Перевірка і Доливка
446.40 грн
Олива АКПП, Заміна
892.80 грн
Олива АКПП+фільтр, Заміна
1488.00 грн
Гальма
Заміна Гальмівної Рідини (додаткова робота при ремонті гальм) з прокачкою
223.20 грн
Заміна Гальмівної Рідини з прокачкою
446.40 грн
У яких випадках авто потребує частої заміни рідин?

Заміна рідин – це обов'язкова процедура, котра має проводитися регулярно. Інтервали в кожному випадку будуть різні, вони залежать від багатьох факторів, про них і поговоримо детальніше.

Автомобіль часто рухається в міських заторах. Довге очікування в пробках призводить до надмірного нагріву двигуна, що напряму впливає на розхід оливи, значно збільшуючи його.

Ваше авто експлуатується не регулярно. Дивний факт, який багато хто вважає за плюс, адже машина стоїть на стоянці або в гаражі, значить, має бути як новенька. Мусимо Вас засмутити: при довгому простої запчастини машини можуть заіржавіти, покритися пилом, перехолонути. Машині потрібен рух, тоді вона слугуватиме набагато довше.

Ви часто опиняється на грунтових дорогах. Поїздки по бездоріжжю призводять до запилювання внутрішніх частин машини, куди неодмінно в великій кількості потрапляє бруд та пил. Саме тому оновлювати рідини треба частіше, ніж вказано в Вашій сервісній книжці.

Ви завжди поспішаєте та не даєте машині ретельно прогрітися перед тим, як вирушати. Пам'ятайте, що це не тільки негативно впливає на довговічність роботи двигуна та інших систем авто, але й суттєво збільшує витрати оливи, а значить – і Ваші витрати також.

 

Якими бувають рідини та як часто їх міняти 

Заміна масляного фільтра і моторного масла має проводитися чітко за графіком. Так, спеціалісти “Бліц-Авто” радять робити це кожні 5 тис. кілометрів пробігу або ж двічі на рік. Терміни заміни масляного фільтра і моторного масла також залежать від погодних умов, в яких експлуатується авто, стилю Вашого водіння, марки транспортного засобу, року випуску тощо.  

Масло в коробці передач – ще одна рідина, котра потребує регулярної заміни. Воно дозволяє машині плавно стартувати та впевнено гальмувати, їхати рівно та комфортно. В процесі роботи масло не повинно набувати сторонніх запахів, має зберігати все свої первинні властивості, такі як колір, чистота, в'язкість. Оскільки масло знаходиться в замкнутому резервуарі, його рівень в нормі не повинен сильно падати. Якщо це сталося – потрібна професійна допомога, адже причин зниження рівня критично важливих рідин може бути велика кількість, виявити які зможе лише спеціаліст. У нормі перевіряти стан масла в коробці передач варто кожні 80-100 тис. км пробігу.

Охолоджувальна рідина – підтримує оптимальну температуру двигуна та запобігає його перегріванню. Якщо рівень антифризу знижено, це може призвести до непередбачуваних наслідків, серед яких – вихід з ладу двигуна, його нагрів та навіть задимлення. Доливати рідину потрібно регулярно, а повну її заміну варто робити раз на 2-3 роки.

Гальмівна рідина також циркулює в замкнутій системі, отже її рівень надовго залишається сталим. Змінюючи рідину, звертайте увагу на її колір, який має бути золотавим. Повну заміну потрібно робити один раз на 2 роки.

 

 

Підбір оптимального масла/оливи та інших рідин має здійснюватися лише сертифікованими спеціалістами, які добре знаються на нюансах та потребах саме Вашого авто. Таким чином можна забезпечити довгі роки експлуатації машини, Вашу безпеку та суттєву економію коштів, адже візити до автомайстерень стануть рідшими. Автосервісний центр "Бліц-Авто" – ваш надійний партнер в цьому питанні.

 

Зверніть увагу, що АЦ "Бліц-АВТО" знаходиться неподалік Київського Національного Торговельно-Економічного Університету (КНТЕУ) за адресою м. Київ, вул. Академіка Кухаря (Мурманська), 6.