Заміна оливи в МКПП та АКПП Бліц-АВТО

Коробка передач – це дуже складний і важливий елемент будь-якого транспортного засобу, який складається з безлічі різноманітних компонентів. Всі вони в процесі експлуатації піддаються регулярному нагріву, тертю, що провокує зношення деталей та потребує їх регулярної діагностики. Якщо Вашому авто потрібен ретельний огляд, звертайтеся до нашого авторизованого центру “Бліц-АВТО” та гарантовано отримайте необхідну консультацію, ввічливе обслуговування та демократичні ціни.

 

 

Навіщо використовується олива?

Олива потрібна для подовження термінів роботи механізму. Це змащувальна рідина, котра нівелює тертя запчастин одна об одну та запобігає їх ураженню. У механічній коробці передач оливи використовують здебільшого для змащування деталей, в той час як в автоматичній КПП вони додатково виконують роль трансмісійної рідини, за допомогою якої зменшується ризик перегріву коробки передач.

Попри те що олива знаходиться в замкненому резервуарі, довгий термін експлуатації без заміни на нову негативно впливає на регулятори тиску та клапани гідроблока.

 

 

Коли майстри “Бліц-АВТО” радять міняти оливу?

Жоден експерт не дасть чіткої відповіді на це питання, адже навіть в мануалах користувача деяких сучасних марок авто зазначено, що олива залита в коробку передач раз і назавжди. Проте, ця рекомендація стосується машин, котрі експлуатуються в умовах, наближених до ідеальних. На жаль, таке рідко трапляється в реальному житті, адже навіть перебування в дорожніх заторах викликає потребу в частому перемиканні швидкості, а отже – призводить до перегріву оливи, тертя елементів і виникнення ризику їх завчасного зношування.

Тож приблизний термін експлуатації КПП без будь-якого втручання становить 5-7 років або 120-150 тис. кілометрів шляху. Інші фактори визначаються індивідуально і враховують стиль водіння, марку і стан авто та умови експлуатації. 

Нерідко авто подає сигнали про те, що виникла та чи інша неполадка. Наприклад, якщо з коробки передач Ви чуєте нетиповий звук, або з неї виділяється пінна рідина, або ж чутно запах гару – краще відразу звернутися до автомайстерні.  

Заміна оливи в коробці передач – дуже важлива процедура для довговічності роботи МКПП/АКПП. Нашим сервісом надається послуга заміни оливи в коробці передач будь-якого типу. Використання спеціального обладнання, покращення рівня безпеки та комфорту, врахування всіх вимог автовиробника, стану авто та умов експлуатації – ось принципи, на які автосервісний центр "Бліц-АВТО" спирається у своїй роботі.

 

Зверніть увагу, що АЦ "Бліц-АВТО" знаходиться в пішій доступності від метро Лісова за адресою м. Київ, вул. Академіка Кухаря (Мурманська), 6.