Заміна оливи в МКПП та АКПП Бліц-АВТО

Коробка передач – це дуже складний і важливий елемент будь-якого транспортного засобу, який складається з безлічі різноманітних компонентів. Всі вони в процесі експлуатації піддаються регулярному нагріву, тертю, що провокує зношення деталей та потребує їх регулярної діагностики. Якщо Вашому авто потрібен ретельний огляд, звертайтеся до нашого авторизованого центру “Бліц-АВТО” та гарантовано отримайте необхідну консультацію, ввічливе обслуговування та демократичні ціни.

 

 

 

Ціни на роботи

МКПП-АКПП
Олива МКПП, Перевірка і Доливка
260.40 грн
Олива МКПП, Заміна
334.80 грн
Олива АКПП, Перевірка і Доливка
446.40 грн
Олива АКПП, Заміна
892.80 грн
Олива АКПП+фільтр, Заміна
1488.00 грн

Навіщо використовується олива?

Олива потрібна для подовження термінів роботи механізму. Це змащувальна рідина, котра нівелює тертя запчастин одна об одну та запобігає їх ураженню. У механічній коробці передач оливи використовують здебільшого для змащування деталей, в той час як в автоматичній КПП вони додатково виконують роль трансмісійної рідини, за допомогою якої зменшується ризик перегріву коробки передач.

Попри те що олива знаходиться в замкненому резервуарі, довгий термін експлуатації без заміни на нову негативно впливає на регулятори тиску та клапани гідроблока.

 

 

Коли майстри “Бліц-АВТО” радять міняти оливу?

Жоден експерт не дасть чіткої відповіді на це питання, адже навіть в мануалах користувача деяких сучасних марок авто зазначено, що олива залита в коробку передач раз і назавжди. Проте, ця рекомендація стосується машин, котрі експлуатуються в умовах, наближених до ідеальних. На жаль, таке рідко трапляється в реальному житті, адже навіть перебування в дорожніх заторах викликає потребу в частому перемиканні швидкості, а отже – призводить до перегріву оливи, тертя елементів і виникнення ризику їх завчасного зношування.

Тож приблизний термін експлуатації КПП без будь-якого втручання становить 5-7 років або 120-150 тис. кілометрів шляху. Інші фактори визначаються індивідуально і враховують стиль водіння, марку і стан авто та умови експлуатації. 

Нерідко авто подає сигнали про те, що виникла та чи інша неполадка. Наприклад, якщо з коробки передач Ви чуєте нетиповий звук, або з неї виділяється пінна рідина, або ж чутно запах гару – краще відразу звернутися до автомайстерні.  

Заміна оливи в коробці передач – дуже важлива процедура для довговічності роботи МКПП/АКПП. Нашим сервісом надається послуга заміни оливи в коробці передач будь-якого типу. Використання спеціального обладнання, покращення рівня безпеки та комфорту, врахування всіх вимог автовиробника, стану авто та умов експлуатації – ось принципи, на які автосервісний центр "Бліц-АВТО" спирається у своїй роботі.

 

Зверніть увагу, що АЦ "Бліц-АВТО" знаходиться в пішій доступності від метро Лісова за адресою м. Київ, вул. Академіка Кухаря (Мурманська), 6.