Заміна свічок Бліц-АВТО

Навіщо потрібно міняти свічки в авто? 

Для кожного автомобіля має бути свій графік заміни старих свічок запалювання на нові. На періодичність процедури впливає багато факторів, таких як матеріал центрального електрода, умови експлуатації автомобіля та правильність роботи інших запчастин.

У середньому процедуру рекомендуємо робити раз на кожні 30-60 тис. км пробігу. Якісні свічки від виробника здатні відмінно працювати навіть 120 тисяч км, але для цього Ви маєте бути певні, що у Вас встановлені саме такі.

 

 

Для чого використовуються автомобільні свічки запалювання?

Основним завданням цього елемента є займання паливно-повітряної суміші, що утворюється в циліндрі внутрішнього згоряння. При правильній роботі системи іскри з'являтимуться чітко та своєчасно. Гази, що утворюються в момент утворення іскор, штовхають поршень, переміщуючи колінчастий вал. Це забезпечує безперебійну роботу та плавний рух автомобіля.

Якщо діагностика поточного стану свічок та роботи пов’язаних систем виявляє помилки, це може призвести до неправильної роботи мотора, а також до інших недоліків, що зрештою перетвориться на велику проблему з дорогим ремонтом. 

 

Що відбувається, якщо свічки працюють некоректно

Фахівці автосервісного центру “Бліц-АВТО” попереджають, що перш за все може виникнути детонація, причина якої – зниження потужності, яка не здатна плавно, але швидко дати іскру для подальшого загоряння свічки. Внаслідок цього виникає пауза, а потім – спалах та детонаційне запалювання, що не є нормою. Занадто різкий перепад температури призведе до нагрівання елементів, що розташовані поруч, а згодом – до їх вигорання.

Інколи трапляється так зване калільне запалювання, внаслідок якого іскра формується за допомогою гарячого електрода. Це також провокує різкий нагрів сусідніх елементів і загрожує виходом їх з ладу. 

 

Бувають і інші причини: 

  • знос захисного ізоляційного матеріалу елементів живлення; 
  • перепади напруги у свічках; 
  • високий ступінь забруднення; 
  • зниження провідності електродів, 
  • деформація запчастин і т. д. 

Оперативна заміна свічок потрібна, якщо автомобіль має проблеми з запуском, довго набирає потрібних оборотів, машина витрачає палива більше, ніж звичайно, на дисплеї постійно виникають індикатори помилок. 

 

 

Що Ви отримаєте після ремонту авто в АЦ “Бліц-АВТО”

Високі експлуатаційні характеристики нових свічок миттєво покращать стан авто та позитивно відобразяться на його поведінці на дорозі. Наша основна мета – врахування всіх вимог автовиробника/заводу виробника, саме тому ми використовуємо лише сертифіковані запчастини, а роботу виконують спеціалісти професійного рівня. Ми гарантуємо, що після відвідування нашого автосервісного центру Ваш транспортний засіб працюватиме як новий. 

 

Нагадаємо, що АЦ "Бліц-АВТО" знаходиться неподалік від Автостанції «Дарниця» за адресою вул. Академіка Кухаря (Мурманська), 6.