Заправка кондиціонера Бліц-АВТО

Неможливо уявити собі сучасний автомобіль без системи клімат-контролю та кондиціонування повітря. Він забезпечує комфортну температуру в салоні в будь-яку пору року. В літню спеку охолоджує повітря, а взимку рятує від переохолодження. До того ж, кондиціонер доставляє в машину свіже повітря ззовні, попереджає появу пилу, бруду та неприємних запахів. Система кондиціонування працює на спеціальній рідині – фреоні, яка потребує періодичного контролю та в разі зниження мінімально допустимого рівня – дозаправлення в авторизованих автосервісах. Зробити це можна у нас в автосервісному центрі "Бліц-Авто" за адресою м. Київ, вул. Академіка Кухаря (Мурманська), 6.

 

 

Ціни на роботи

Кондиціонер
Очистка системи кондиціонування повітря (стандарт)
223.20 грн
Очистка системи кондиціонування повітря (ультразвукова)
446.40 грн
Перевірка та заправка системи кондиціонування
967.20 грн
Коли Ваше авто потребує заправки фреону?

Чи можете Ви уявити, в яких умовах експлуатується Ваш автомобіль та всі його системи? Навряд чи їх можна назвати сприятливими, адже кожного дня автомобіль трясе на дорогах, всі його елементи піддаються сильній вібрації та тертю. Додайте сюди різкі перепади температури, опади, зберігання авто не у гаражі, а просто неба, пил доріг, мікрочастки хімічних реагентів, що потрапляють на поверхні всіх систем при заправках – отримаємо ідеальні умови для пришвидшення зношування механізмів і зайвого витікання фреону. 

Експерти автосервісного центру "Бліц-Авто" допускають щорічну втрату фреону на рівні 15% від норми. Але якщо цей показник вище – потрібна ретельна перевірка кондиціонера, адже швидше за все для цього є доволі суттєва причина.

Що буде, якщо немає часу звернутися до майстра?

Скоріш за все, навіть при значній втраті фреону кондиціонер буде працювати. Але, по-перше, Ви не отримаєте повноцінного охолодження салону, а по-друге – за таких умов система почне працювати на підвищених обертах, що неодмінно призведе до перегріву компресора і його подальшого виходу з ладу.  

Саме тому рекомендуємо дотримуватися правил та порад автомеханіків і проходити технічний огляд транспортного засобу мінімум раз на рік. 

 

Як визначити самостійно, чи є проблеми з системою кондиціонування:

  • в сильну спеку салон майже не охолоджується;
  • холодне повітря поступає нерівномірно;
  • кондиціонер шумить при запуску та впродовж усієї роботи;
  • в салон ззовні потрапляє неприємний запах.

 

 

Як налаштувати систему

Перш за все, потрібно оперативно реагувати на сигнали, які подає Вам автомобіль. Чим швидше Ви звернетеся до автомайстра, тим менше коштів доведеться витратити на ремонт в майбутньому.

Спочатку експерти "Бліц-Авто" відкачають залишки старого фреону, проведуть чистку кондиціонера, перевірять герметичність резервуара на предмет подальшого витікання рідини, заправлять невелику кількість оливи для змащування рухливих деталей компресора, та лише потім заллють новий фреон й перевірять працездатність системи.

Процес нескладний, але заправку і перевірку кондиціонерів можна проводити тільки за допомогою спеціального обладнання, що вимагає ретельного навчання майстрів і постійного підвищення їх кваліфікації.

Саме таке обладнання та висококваліфіковані спеціалісти очікують на Вас в нашому авторизованому центрі "Бліц-Авто", розташованому за адресою: м. Київ, вул. Академіка Кухаря (Мурманська), 6.