Зварювальні роботи Бліц-АВТО

В яких випадках виконуються зварювальні роботи авто

Відновлення пошкоджених деталей автомобіля та з'єднання окремих частин – невід'ємний аспект роботи автосервісного центру “Бліц-Авто”. Завдяки праці наших слюсарів клієнти можуть відновити кузов автомобіля та продовжити термін його служби на довгі роки.

Ремонт/зварювання кузова автомобіля проводиться виключно з використанням якісного обладнання та витратних матеріалів. Така робота потребує чіткого виконання всіх норм та правил техніки безпеки, а виконувати її мають спеціалісти з великим досвідом зварювання складних елементів авто. Саме такі працюють в нашому автосервісному центрі "Бліц-Авто".

 

 

Для чого використовуються зварювальні роботи?

Насамперед нас просять відновити зовнішній вигляд кузовних деталей. В залежності від обсягу робіт ми пропонуємо два варіанти – ремонт або тотальну заміну кузова, у випадку коли відновлення пошкоджених елементів не має сенсу.

Зварювальні роботи проводяться для заміни або ремонту піддонів, кондиціонерів, гальмівних дисків, де скрізь є тріщини та косметичні дефекти. При цьому особливу увагу майстер приділяє естетичній стороні роботи, адже мало хто хоче мати машину з безліччю швів та інших дефектів.

Новітні технології дозволяють виконувати зварювальні роботи не лише по металу, але й по пластику та склу. Зварювання – це швидкий та універсальний спосіб з'єднання окремих деталей, саме тому ця послуга доволі популярна в нашому АЦ "Бліц-Авто".

 

Головні етапи процесу

Спочатку деталі, що потребують ремонту, знімаються з машини та вирушають до спеціального зварювального цеху. Там їх ретельно промивають, знежирюють та сушать. Потім виконується процедура зварювання. Після того, як деталі охолонуть, наш співробітник завершує роботу. Відшліфовує стики, згладжує всі нерівності та готує елемент до подальшого фарбування. За бажанням місце зварювання можна додатково обробити антикорозійними сумішами для надійного захисту.

 

Види зварювання

Електрично-дугове зварювання – виконується за допомоги подачі в зону зварювання струменю аргону або гелію. Такий тип зварювання виконується електродом, що плавиться. Використовують його для поєднання різноманітних деталей авто – блоків двигуна, конденсатора, деталей КПП та ін. Шов, виконаний в такій техніці, виходить дуже міцним та надійним. 

Контактне електрозварювання – дозволяє поєднати деталі за допомоги електродів, котрі передають струм на зварювальну поверхню, нагрівають її та призводять до розплавлення матеріалу в зоні стику. При такому способі деталі зварюються навхрест, саме тому частини з'єднуються між собою дуже надійно.

Газове зварювання – виконується за допомогою суміші кисню і горючого газу, котрим розплавляють краї елементів. Цей простий та універсальний метод підходить для з'єднання елементів невеликої товщини, а також чудово підходить для ситуацій, коли відбувається відключення електроенергії.

 

 

Дехто вважає, що процес зварювання не потребує особливого досвіду та може проводитися будь-ким. Але насправді спеціаліст має розбиратися у властивостях матеріалів, з якими працює. До того ж робота з гарячими елементами потребує використання якісного обладнання та витратних матеріалів. Потрібно чітко дотримуватися інструкції та правил безпеки. Тож радимо довірити такі роботи професіоналам своєї справи, а "Бліц-Авто" Вам в цьому допоможе. 

 

Відзначимо, що АЦ "Бліц-АВТО" знаходиться на виїзді з Києва в бік Броварів за адресою вул. Академіка Кухаря (Мурманська), 6.