22.05

СК «Експрес Страхування» запустила новий сервіс для клієнтів при віддаленому врегулюванні страхових подій

СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, запустила новий сервіс для клієнтів, який дозволяє віддалено, за допомогою мобільного додатку в телефоні, провести огляд автомобіля як в Україні, так і за кордоном.

Сервісом можуть скористатися клієнти компанії, власники полісів КАСКО та обов’язкового страхування відповідальності перед третіми особами, або «автоцивілки», які з певних обставин не можуть надати автомобіль для огляду та фіксації страхової події в період часу, вказаний в договорі страхування. Так, за умовами договору  КАСКО клієнт має надати автомобіль на огляд протягом 7 днів з моменту настання страхової події, а за договором «автоцивілки» – протягом 10 днів з моменту ДТП. При цьому страхова компанія має зафіксувати пошкодження обох учасників ДТП протягом 3-х днів. 

Бувають ситуації, коли, наприклад, через незначні пошкодження клієнт не хоче їхати на СТО для фіксації події. Скориставшись цим сервісом, він може надати страховій компанії всю інформацію для фіксації страхової події та відремонтувати автомобіль пізніше. Також сервіс є незамінним для реєстрації страхових подій клієнтів, які наразі перебувають за кордоном, коли організувати стандартний процес неможливо.

Для того, щоб скористатися сервісом, необхідно завантажити додаток наших партнерів Object Control, який доступний в App Store (IOS) та Google Play (Android) та дотримуватись інструкцій, які надасть фахівець відділу реєстрації страхових подій компанії. Під час роботи з додатком клієнт самостійно фотографує на свій телефон автомобіль з різних ракурсів та робить локальні фото пошкоджень. Також він може додати свої коментарі щодо страхової події та пошкоджень, які зазнало авто. 

Після завершення сесії програма генерує цифровий PDF документ – акт огляду авто. Його необхідно підписати за допомогою СМС-коду або КЕП (кваліфікованого електронного підпису).

Отриманий документ має юридичну силу, оскільки цей застосунок гарантує достовірність фото та геолокації. Але слід пам’ятати, що цей документ не дає підстав для проведення оцінки вартості ремонту та не замінює повноцінний огляд автомобіля експертом - необхідна сума на ремонт авто буде розраховуватися окремо після відвідування клієнтом СТО.

Довідково

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації «УкрАВТО». Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій у Компанії забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО. 

Компанія входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та 6 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій з КАСКО. 

Object Control - зручний інструмент для забезпечення якісного огляду транспортних засобів, нерухомості та інших об'єктів, стан яких потребує періодичної системної перевірки. Покладений в основу Object Control алгоритм моніторингу стану об’єктів захищено патентом на винахід від 11.12.2017 № 115690 «Спосіб фіксації об’єкта для встановлення його дійсності» та патентом на корисну модель від 10.03.2016 № 105316.