11.11

ЗАЗ презентував новинки на виставці "КомунТех-2020"

Український автовиробник, єдиний в країні, який може виробляти автомобільну техніку за повним циклом, Запорізький Автомобілебудівний Завод (входить до складу Корпорації УкрАВТО), продемонстрував ряд новинок на виставковому форумі.


В рамках щорічної виставки «КомунТех-2020», яка днями відкрила свої двері для відвідувачів в місті Києві, Запорізький Автомобілебудівний Завод показав нову автобусну техніку. Серед новинок, які вже зовсім скоро опиняться на міських та приміських маршрутах: моделі ZAZ A08 та А10.


Модель ZAZ A08 наразі вже знайома декільком територіальним громадам Запорізької області, де модифікація «шкільний» встигла себе добре зарекомендувати. Модель відмінно пристосована до експлуатації в непростих умовах, а також на дорогах з неідеальним покриттям. Основна функція, з якою добре справляється ZAZ A08 «шкільний» - доставка учнів до місць навчання, забезпечення перевезення учнів та супроводжуючих на різноманітні шкільні та міжшкільні заходи, а також здійснення екскурсійного обслуговування.


Також на виставці представлено модифікацію ZAZ A08, яка призначена для надання послуг з перевезення пасажирів на міських та міжміських маршрутах. Новинка, що побудована на базі шасі Asia Star, з кузовом власної розробки українських конструкторів, може стати гарним рішенням для перевізників, які ставлять на меті отримання прибутку, а також надання якісних послуг з пасажирських перевезень. Салон розрахований на 28 сидячих місць для пасажирів, тоді як загальна місткість салону становить 43 пасажири.


Також Запорізький Автомобілебудівний Завод продемонстрував автобус середнього класу, що отримав в заводській номенклатурі маркування ZAZ A10. Представлений автобус є оновленою версією вже відомої моделі, яка вже успішно працює на муніципальних лініях в країнах ЄС. ZAZ A10 це низькопідлоговий автобус, який призначений для обслуговування пасажирів на міських маршрутах. Особливостями оновленої версії є ергономічне компонування салону, що додає комфорту пасажирам, разом з практичним використанням вільного місця, просторі накопичувальні майданчики біля дверей, а також відкидні пандуси, для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Стосовно місткості, автобус розрахований на комфортне перевезення 60 пасажирів, для 23 з яких передбачені сидячі місця.